Kontakt oss

TELEFON

51 44 40 00
Vakttelefon 975 52 800

Besøksadresse

Hovedkontor
Sandnesvegen 80, 4051 Sola

Avdelingskontor Ryfylke
Ryfylkevegen 2215, 4120 Tau

E-post

post@tsmaskin.no

organisasjonsnummer

935 861 330 MVA

Våre ansatte

Velg en avdeling

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Velg en kategori

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Fredrik Omdal

Fredrik Omdal

Avdelingsleder Marked

98032098

from@tsmaskin.no

Marked

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Tommy Stangeland

Tommy Stangeland

Daglig leder

95197000

tommy.stangeland@tsmaskin.no

Administrasjon

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Olav Silde

Olav Silde

HMS-KS sjef

95197026

olav.silde@tsmaskin.no

HMS-KS

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Jostein Byberg

Jostein Byberg

Internutleie formann

97553300

jostein.byberg@tsmaskin.no

Utleie småutstyr

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Bjørn Kåre Vik

Bjørn Kåre Vik

Internutleie koordinator

95197037

bjorn.kare.vik@tsmaskin.no

Utleie småutstyr

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Kjell Arild Egeland

Kjell Arild Egeland

Maskin- og transportsjef

95197009

kjell.arild.egeland@tsmaskin.no

Utleie og transport

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Solveig Yndesdal

Solveig Yndesdal

Prosjektleder

93241744

solveig.yndesdal@tsmaskin.no

Anleggt

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Jan Erik Ånestad

Jan Erik Ånestad

Anleggssjef

95197018

jan.erik.aanestad@tsmaskin.no

Anleggt

Energi og kraftanlegg

Kai og havneanlegg

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Geir Åge Liland

Geir Åge Liland

Leder anleggsgartnere

93830613

geli@tsmaskin.no

Anleggsgartner

Vintervedlikehold

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Stian Byberg

Stian Byberg

Masse- og deponileder

98020463

stian.byberg@tsmaskin.no

Pukkverk og ferdigvare

Mobilknusing

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Svenn-Rune Systad

Svenn-Rune Systad

Stikningssjef

97552884

svenn.rune.systad@tsmaskin.no

Stikning og trykkprøving

Trykkprøving1

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Oddvar Kvia

Oddvar Kvia

Innkjøpssjef/rådgiver

95197012

oddvar.kvia@tsmaskin.no

Innkjøp

Anleggt

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Jørgen Evjen

Jørgen Evjen

Prosjektleder

98800819

jorgen.evjen@tsmaskin.no

Riving og miljøsanering

Anleggt

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Bjørn M. Steine

Bjørn M. Steine

Prosjektleder

99207428

bjorn.steine@tsmaskin.no

Ryfylke

Anleggt

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Rune Osen

Rune Osen

Faglig leder

97125396

rune.osen@tsmaskin.no

Stikning og trykkprøving

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Bjørn Helge Bore

Bjørn Helge Bore

Internproduksjonsleder

90595468

bjorn.helge.bore@tsmaskin.no

Administrasjon

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Eivind Stranden

Eivind Stranden

Leder Marked

93015527

eivind.stranden@tsmaskin.no

Marked

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Mette Idland

Mette Idland

Personalleder

97552885

mette.idland@tsmaskin.no

Administrasjon

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Frank Møller

Frank Møller

Driftsingeniør/koordinator

99207449

frank.moller@tsmaskin.no

Anleggsgartner

Vintervedlikehold

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Glenn Time

Glenn Time

Driftsingeniør

97552843

glenn.time@tsmaskin.no

Riving og miljøsanering

Anleggt

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Henrik Torland

Henrik Torland

Koordinator

95197006

henrik.torland@tsmaskin.no

Utleie og transport

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Sven Magne Birkeland

Sven Magne Birkeland

Maskinkoordinator

95197003

sven.magne.birkeland@tsmaskin.no

Utleie og transport

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Tore Voster

Tore Voster

Prosjektsjef

95197011

tore.voster@tsmaskin.no

Marked

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Tom Rune Utheim

Tom Rune Utheim

Senior HMS-KS koordinator

97553329

tom.rune.utheim@tsmaskin.no

HMS-KS

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Gunnar Skogesal

Gunnar Skogesal

Senior HMS-KS koordinator

90474810

gunnar.skogesal@tsmaskin.no

HMS-KS

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Gunnvar Klepp

Gunnvar Klepp

Senior HMS-KS koordinator

97553304

gunnvar.klepp@tsmaskin.no

HMS-KS

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Svenn Håvard Livik

Svenn Håvard Livik

Transportkoordinator

95197007

svenn.livik@tsmaskin.no

Utleie og transport

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Tove Ree

Tove Ree

Merkevarebygger

99643309

tove.ree@tsmaskin.no

Administrasjon

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Torgeir Line

Torgeir Line

Prosjektingeniør, BIM ansvarlig

40009888

torgeir.line@tsmaskin.no

Stikning og trykkprøving

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Kristoffer Østrem

Kristoffer Østrem

Prosjektingeniør, ansvarlig maskinstyring

99207426

kristoffer.ostrem@tsmaskin.no

Stikning og trykkprøving

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Espen Hovland

Espen Hovland

Verksmester

97552845

espen.hovland@tsmaskin.no

Verksted

Verksted anleggsmaskin

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Kristin Idsø Laland

Kristin Idsø Laland

Administrasjonskoordinator

90847992

kristin.laland@tsmaskin.no

Utleie og transport

Administrasjon

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Alf Espedal Walskaar

Alf Espedal Walskaar

HMS-KS Koordinator

93020773

alwa@tsmaskin.no

HMS-KS

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Lauritz Helledal Griegel

Lauritz Helledal Griegel

HMS-KS Koordinator

91383643

lauritz.griegel@tsmaskin.no

HMS-KS

HMS-KS

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Monica Helen Sirevåg

Monica Helen Sirevåg

HMS-KS koordinator

95729973

monica.sirevag@tsmaskin.no

HMS-KS

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Frank Herforth Nielsen

Frank Herforth Nielsen

HMS-KS koordinator

97553331

frank.nielsen@tsmaskin.no

HMS-KS

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Daniel Kristian Putian

Daniel Kristian Putian

HMS-KS koordinator

97553332

daniel.putian@tsmaskin.no

HMS-KS

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Kristian Østråt

Kristian Østråt

Lærlingkoordinator

92296919

kristian.ostrat@tsmaskin.no

Administrasjon

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Geir Birkeland

Geir Birkeland

Prosjektleder

90217905

geir.birkeland@tsmaskin.no

Anleggt

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Ingvald Årsvoll

Ingvald Årsvoll

Prosjektleder

95197016

ingvald.aarsvoll@tsmaskin.no

Anleggt

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

John Olaf Østerhus

John Olaf Østerhus

Prosjektleder

99207425

john.olaf.osterhus@tsmaskin.no

Anleggt

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Per Gunnar Skårland

Per Gunnar Skårland

Prosjektleder

99207487

per.skarland@tsmaskin.no

Anleggt

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Per Svendsen

Per Svendsen

Prosjektleder

95197015

per.svendsen@tsmaskin.no

Anleggt

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Sigmund Lundevik

Sigmund Lundevik

Prosjektleder

91664948

sigmund.lundevik@tsmaskin.no

Anleggt

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Sigbjørn Tveiten

Sigbjørn Tveiten

Prosjektleder

95197019

sigbjorn.tveiten@tsmaskin.no

Anleggt

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Sverre Nergaard

Sverre Nergaard

Prosjektleder

90133349

sverre.nergaard@tsmaskin.no

Anleggt

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Anita Børve

Anita Børve

Personalrådgiver

41559514

anita.borve@tsmaskin.no

Administrasjon

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Asbjørn Andås

Asbjørn Andås

Prosjektingeniør

98608652

asan@tsmaskin.no

Stikning og trykkprøving

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Sondre Flesjå

Sondre Flesjå

Prosjektingeniør

98845175

sondre.flesja@tsmaskin.no

Stikning og trykkprøving

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Sven Egil Vølstad

Sven Egil Vølstad

Servicebil koordinator

97552851

sven.egil.volstad@tsmaskin.no

Verksted

Verksted anleggsmaskin

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Tore Lende

Tore Lende

Anleggsleder

97552811

tore.lende@tsmaskin.no

Anleggt

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Tom Andre Rødland

Tom Andre Rødland

Anleggsleder

47902128

tom.andre.rodland@tsmaskin.no

Anleggt

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Egil Thorbjørnsen

Egil Thorbjørnsen

Anleggsleder

48232394

egil.thorbjornsen@tsmaskin.no

Anleggt

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Per Olav Roos

Per Olav Roos

Anleggsleder

95197044

per.olav.roos@tsmaskin.no

Anleggt

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Sigurd Slåtto

Sigurd Slåtto

Anleggsleder

91624549

sigurd.slatto@tsmaskin.no

Anleggt

Ryfylke

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Jon Erling Aasen

Jon Erling Aasen

Prosjektingeniør

47348473

jon.erling.aasen@tsmaskin.no

Stikning og trykkprøving

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Kristjan Eriksson

Kristjan Eriksson

Prosjektingeniør

99207438

kristjan.eriksson@tsmaskin.no

Stikning og trykkprøving

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Stein Ove Gloppen

Stein Ove Gloppen

Regnskapssjef

97623490

stein.ove.gloppen@tsmaskin.no

Administrasjon

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Glenn Marius Monsen

Glenn Marius Monsen

Stikningsingeniør

46824886

glenn.monsen@tsmaskin.no

Stikning og trykkprøving

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Ann-Christin Egeland Bryne

Ann-Christin Egeland Bryne

Stikningsingeniør

90632043

ann-christin.egeland@tsmaskin.no

Stikning og trykkprøving

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Geir Gudmestad

Geir Gudmestad

Stikningsingeniør

911108512

gegu@tsmaskin.no

Stikning og trykkprøving

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Andreas Karlsen

Andreas Karlsen

Stikningsingeniør

47956457

andreas.karlsen@tsmaskin.no

Stikning og trykkprøving

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Christian Krüger

Christian Krüger

Stikningsingeniør

95242127

christian.kruger@tsmaskin.no

Stikning og trykkprøving

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Reimund Slåtto

Reimund Slåtto

Stikningsingeniør

94191234

reimund.slatto@tsmaskin.no

Stikning og trykkprøving

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Rune Åsnes

Rune Åsnes

Stikningsingeniør

95197021

rune.asnes@tsmaskin.no

Stikning og trykkprøving

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Steffen Holm

Steffen Holm

Stikningsingeniør

99207445

steffen.holm@tsmaskin.no

Stikning og trykkprøving

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Øyvind Knutsen

Øyvind Knutsen

Stikningsingeniør

91763454

oyvind.knutsen@tsmaskin.no

Stikning og trykkprøving

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Reidar Bystøl

Reidar Bystøl

Stikningsingeniør

95197022

reidar.bystol@tsmaskin.no

Stikning og trykkprøving

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Linn Bringeland

Linn Bringeland

Stikningsingeniør

92429608

linn.bringeland@tsmaskin.no

Stikning og trykkprøving

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Stian Rustad

Stian Rustad

Formann

99207498

stian.rustad@tsmaskin.no

Verksted

Verksted kjøretøy

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Jarle Øvrevik

Jarle Øvrevik

Prosjektingeniør

99207427

jarle.ovrevik@tsmaskin.no

Stikning og trykkprøving

Ryfylke

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Sølve Eie

Sølve Eie

Stikningsingeniør

41402183

solve.eie@tsmaskin.no

Stikning og trykkprøving

Ryfylke

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Ola Sundbø Hagalid

Ola Sundbø Hagalid

Formann

97552853

ola.hagalid@tsmaskin.no

Verksted

Ryfylke

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Olve Østebø

Olve Østebø

Driftsingeniør

95197024

olve.ostebo@tsmaskin.no

Anleggt

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

John Morten Tårnes

John Morten Tårnes

Driftsingeniør

98683526

john.tarnes@tsmaskin.no

Anleggt

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Håkon Sandven

Håkon Sandven

Driftsingeniør

92244629

hakon.sandven@tsmaskin.no

Anleggt

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Bård Siqveland

Bård Siqveland

Driftsingeniør

99106928

bard.siqveland@tsmaskin.no

Anleggt

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Jan Gaute Friestad

Jan Gaute Friestad

Driftsingeniør

95197036

jan.gaute.friestad@tsmaskin.no

Anleggt

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Rich Solberg

Rich Solberg

Driftsingeniør

90991804

Rich.Solberg@tsmaskin.no

Anleggt

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Karoline Klausen

Karoline Klausen

Driftsingeniør

90701126

kakl@tsmaskin.no

Anleggt

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Nina Wold

Nina Wold

Lønningssjef

94886417

nina.wold@tsmaskin.no

Administrasjon

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Glenn Gravdal

Glenn Gravdal

Stikningsassistent

46779925

glenn.gravdal@tsmaskin.no

Stikning og trykkprøving

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Arnt Sigve Undheim

Arnt Sigve Undheim

Kontroller

90026747

arnt.sigve.undheim@tsmaskin.no

Administrasjon

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Ruth-Marie Nord-Varhaug

Ruth-Marie Nord-Varhaug

Prosjektutvikler

94185195

ruth-marie.nord-varhaug@tsmaskin.no

Marked

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Arild Hareland

Arild Hareland

Prosjektutvikler

95159318

arild.hareland@tsmaskin.no

Marked

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Helge Bjunes

Helge Bjunes

Prosjektutvikler

97552895

helge.bjunes@tsmaskin.no

Marked

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Einar Joa

Einar Joa

Prosjektutvikler

97552862

einar.joa@tsmaskin.no

Marked

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Marianne Bærheim

Marianne Bærheim

Regnskapsmedarbeider

99323317

marianne.baerheim@tsmaskin.no

Administrasjon

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Anne Karin Dahle

Anne Karin Dahle

Regnskapsmedarbeider

40225875

anne.karin.dahle@tsmaskin.no

Administrasjon

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Ann Kathrin Nybø

Ann Kathrin Nybø

Anbudskoordinator

90013355

anny@tsmaskin.no

Marked

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Jan Oaland

Jan Oaland

Driftsleder

95197040

jan.oaland@tsmaskin.no

Stikning og trykkprøving

Trykkprøving1

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Hans Magne Håland

Hans Magne Håland

Bas

hans.magne.haland@tsmaskin.no

Verksted

Verksted kjøretøy

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Marie Veland

Marie Veland

Kontormedarbeider

93421383

marie.veland@tsmaskin.no

Administrasjon

Ryfylke

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Torgeir Fenne Vestly

Torgeir Fenne Vestly

Trainee

45501573

tove@tsmaskin.no

Anleggt

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Gunnvor Margrethe Skjørestad

Gunnvor Margrethe Skjørestad

Trainee

98682197

gunsk@tsmaskin.no

Anleggt

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Ole Morten Helleland

Ole Morten Helleland

Formann

90688776

ole.morten.helleland@tsmaskin.no

Stikning og trykkprøving

Trykkprøving1

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Tor Kjetil Frøiland

Tor Kjetil Frøiland

Verkstedleder

93448201

tkf@tsmaskin.no

Administrasjon

Verksted

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Andre Tesch

Andre Tesch

Bas

94982788

andre.tesch@tsmaskin.no

Stikning og trykkprøving

Trykkprøving1

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Kristian Fjermestad

Kristian Fjermestad

IT-ansvarlig

97552899

kristian.fjermestad@tsmaskin.no

Administrasjon

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Hanne Hermansen

Hanne Hermansen

Administrasjonssekretær

48062238

hanne.hermansen@tsmaskin.no

Administrasjon

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Edmund Varhaug

Edmund Varhaug

Rental og brukt

95197010

edva@tsgruppen.no

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Karsten Gryte

Karsten Gryte

Rental og brukt

93003222

karsten.Gryte@tsmaskin.no

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Ken Jarle Bore

Ken Jarle Bore

Formann

90023489

ken.jarle.bore@tsmaskin.no

Lakkering

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Lars-Rune Haugland

Lars-Rune Haugland

Stikningsingeniør

90773012

lars-rune.haugland@tsmaskin.no

Stikning og trykkprøving

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Mads Birk Andersen

Mads Birk Andersen

Prosjektutvikler

95442279

maan@tsmaskin.no

Marked

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Tomas Madsen

Tomas Madsen

Koordinator

95186212

tomas.madsen@tsmaskin.no

Utleie og transport

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

William Nilsen

William Nilsen

Anleggsleder

91530020

william.nilsen@tsmaskin.no

Anleggt

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Åsmund Bjerga

Åsmund Bjerga

Bergleder

97552887

asmund.bjerga@tsmaskin.no

Boring og sprengning

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Erlend Telstø

Erlend Telstø

Innkjøper verksted

97197486

erlend.telsto@tsmaskin.no

Innkjøp

Verksted

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse

Kjetil Dydland

Kjetil Dydland

Innkjøper verksted

41529558

kjetil.dydland@tsmaskin.no

Innkjøp

Verksted

avdelingsleder

Ledergruppe

Presse